Агроволокно/Парники
Парник: що це і для чого його використовують?
Більшість людей ототожнюють поняття “парник” та “теплиця”, хоча це два окремих поняття, які виконують одне завдання — захист рослин від несприятливих умов навколишнього середовища, але мають різні технічні характеристики.
Зазвичай парники — це невеликі споруди (висотою до 1,5 м), які нагріваються виключно за рахунок сонячного тепла.
Характеристики, які відрізняють парник:
- Мобільність, парник можна легко скласти/розкласти при необхідності, перемістити на потрібне місце. Зазвичай з цим може справитись одна людина.
- Сезонність. Ми використовуємо парники лише з весни по осінь, коли добова температура стає вище 0°C, а сонце світить достатньо, щоб прогріти простір.
- Низька ціна. Для виготовлення парників використовуються дуже дешеві матеріали, які легко обробити. Тому вартість парників у десятки разів нижча за вартість теплиць.
Агроволокно: застосування.
Завдяки своїм унікальним властивостям цей матеріал знайшов безліч способів використання:
*Приховування рослин від морозів, шкідливих і несприятливих погодних умов;
*Мульчування грунту;
*Захист багаторічних культур (дерев, чагарників і рослин) від морозів взимку;
*Укриття тимчасових споруд, а саме: теплиць і теплиць.
Застосування агроволокна при вирощуванні овочів дозволить зібрати довгоочікуваний перший урожай на 2-3 тижні раніше.
Види агроволокна:
1) Білий агроволокно - в залежності від щільності використовується для укриття рослин, теплиць і теплиць. Зокрема, білий агроволокно може мати різну щільність, що є визначальним фактором для його застосування. Ось список найпоширеніших густин: 17 г/м.к., 19 г/м.к., 23 г/м.к., 30 г/м.к., 50 г/м.к. і 60 г/м.к. Матеріал щільністю 17-23 г/м.ч. використовується для вирощування овочів і полуниці. Щільність становить 30-60 г/м. використовується при будівництві теплиць і теплиць, а також для укриття дерев і винограду на зиму з агроволокном.. Агроволокно.
2). Чорний, також мульчуючий агроволокно, використовується для приховування грунту перед посадкою різних плодових культур. Його головна мета - забезпечити оптимальний мікроклімат ґрунту, що сприятиме активному росту рослин. Щільність чорного агроволокна зазвичай становить 50-60 г/м ², він має ту ж структуру і якості, але кардинально відрізняється від білого за своїми функціями.